Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited FCX9S01600020P5J
FCX9S01600020P5J
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
CRYSTAL 16.000MHZ 20PF DIP
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
Quantity:
Hot Datasheet
8905-0.5" X 1.5"-1000