TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Produkt-Nr.:
0024A0024-9X
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
0024A0024-9X 5'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$33.877
$33.877
2
$32.28575
$64.5715
5
$30.3449
$151.7245
10
$28.7565
$287.565
20
$27.5215
$550.43
50
$25.75735
$1287.8675
100
$24.522445
$2452.2445
200
$23.28754
$4657.508
500
$22.93471
$11467.355
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | - |
| Usage | - |
| Cable Type | Twinaxial |
| Dielectric Material | Fluorinated Ethylene Propylene (FEP) |
| Shield Type | Braid |
| Shield Material | Aluminum; Copper, Tinned |
| Dielectric Diameter | 0.054" (1.37mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP) |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Wire Gauge | 24 AWG |
| VoP, Velocity of Propagation | 76 |
| Series | CHEMINAX |
| Shield Coverage | 90% |
| Cable Group | - |
| Length | 5.0' (1.52m) |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Conductor Strand | 19 Strands / 36 AWG |
| Conductor Material | Copper, Silver Coated |
| Jacket Color | White |
| Features | - |
| Package | Spool |
| Impedance | 100 Ohms |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.149" (3.78mm) |
| Base Product Number | 0024 |