010440CD125
Essentra Components
Produkt-Nr.:
010440CD125
Beschreibung:
BINDER COMBINATION SCREW 4-40 TH
Auf Lager : 972
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Length - Below Head 1.250" (31.75mm)
Drive Type Combination
Material Nylon
Thread Size #4-40
Product Status Active
Series MicroPlastics
Length - Overall 1.402" (35.61mm)