011032PW125
Essentra Components
Produkt-Nr.:
011032PW125
Beschreibung:
PAN PHILLIPS SCREW 10-32 THREAD
Auf Lager : 638
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Length - Below Head 1.250" (31.75mm)
Head Diameter 0.365" (9.27mm)
Drive Type Phillips
Material Nylon
Thread Size #10-32
Product Status Active
Series MicroPlastics
Length - Overall 1.400" (35.56mm)
Type Machine Screw
Head Height 0.150" (3.81mm)