011032PW150
Essentra Components
Produkt-Nr.:
011032PW150
Beschreibung:
PAN PHILLIPS SCREW 10-32 THREAD
Auf Lager : 255
Benutzer handbuch
Length - Below Head 1.500" (38.10mm)
Head Diameter 0.365" (9.27mm)
Drive Type Phillips
Series MicroPlastics
Length - Overall 1.650" (41.91mm)
Type Machine Screw
Head Height 0.150" (3.81mm)