011032S025
Essentra Components
Produkt-Nr.:
011032S025
Beschreibung:
SET SCREW SLOTTED HEAD 10-32 THR
Auf Lager : 1000
Benutzer handbuch
Length - Below Head 0.250" (6.35mm) 1/4"
Head Diameter 0.150" (3.81mm)
Drive Type Slotted
Series MicroPlastics
Length - Overall 0.310" (7.87mm)
Type -
Head Height 0.060" (1.52mm)