011032S125
Essentra Components
Produkt-Nr.:
011032S125
Beschreibung:
SET SCREW SLOTTED HEAD 10-32
Benutzer handbuch
Length - Below Head 1.250" (31.75mm)
Head Diameter 0.150" (3.81mm)
Drive Type Slotted
Series MicroPlastics
Length - Overall 1.310" (33.27mm)
Type -
Head Height 0.060" (1.52mm)