011032T075
Essentra Components
Produkt-Nr.:
011032T075
Beschreibung:
SET SCREW SOCKET HEAD 10-32 THRE
Auf Lager : 941
Benutzer handbuch
Length - Below Head 0.650" (16.51mm)
Head Diameter -
Drive Type Hex
Series MicroPlastics
Length - Overall 0.750" (19.05mm) 3/4"
Type -
Head Height 0.100" (2.54mm)