012520B025
Essentra Components
Produkt-Nr.:
012520B025
Beschreibung:
BINDER SLOTTED SCREW 1/4-20 THRE
Auf Lager : 783
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Length - Below Head 0.250" (6.35mm) 1/4"
Drive Type Slotted
Material Nylon
Thread Size 1/4"-20
Product Status Active
Series MicroPlastics
Length - Overall 0.567" (14.40mm)