012520B075
Essentra Components
Produkt-Nr.:
012520B075
Beschreibung:
BINDER SLOTTED SCREW 1/4-20 THRE
Auf Lager : 643
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Length - Below Head 0.750" (19.05mm) 3/4"
Drive Type Slotted
Series MicroPlastics
Length - Overall 1.067" (27.10mm)