012520CD025
Essentra Components
Produkt-Nr.:
012520CD025
Beschreibung:
BINDER COMBINATION SCREW 1/4-20
Benutzer handbuch
Length - Below Head 0.250" (6.35mm) 1/4"
Head Diameter 0.511" (12.99mm)
Drive Type Combination
Series MicroPlastics
Length - Overall 0.567" (14.40mm)
Type Machine Screw
Head Height 0.317" (8.05mm)