012520CD175
Essentra Components
Produkt-Nr.:
012520CD175
Beschreibung:
BINDER COMBINATION SCREW 1/4-20
Benutzer handbuch
Length - Below Head 1.750" (44.45mm)
Head Diameter 0.511" (12.99mm)
Drive Type Combination
Series MicroPlastics
Length - Overall 2.067" (52.50mm)
Type Machine Screw
Head Height 0.317" (8.05mm)