012520F075
Essentra Components
Produkt-Nr.:
012520F075
Beschreibung:
FILLISTER SLOTTED SCREW 1/4-20 T
Auf Lager : 1000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Length - Below Head 0.750" (19.05mm) 3/4"
Drive Type Slotted
Series MicroPlastics
Length - Overall 1.194" (30.33mm)