012520F175
Essentra Components
Produkt-Nr.:
012520F175
Beschreibung:
FILLISTER SLOTTED SCREW 1/4-20
Benutzer handbuch
Length - Below Head 1.750" (44.45mm)
Head Diameter 0.401" (10.20mm)
Drive Type Slotted
Series MicroPlastics
Length - Overall 2.194" (55.73mm)
Type Machine Screw
Head Height 0.444" (11.28mm)