012520G075
Essentra Components
Produkt-Nr.:
012520G075
Beschreibung:
SET SCREW SLOTTED HEAD 1/4-20
Benutzer handbuch
Head Diameter -
Drive Type Slotted
Series MicroPlastics
Length - Overall 0.750" (19.05mm) 3/4"
Type -
Head Height 0.060" (1.52mm)