012520G175
Essentra Components
Produkt-Nr.:
012520G175
Beschreibung:
SET SCREW SLOTTED HEAD 1/4-20
Benutzer handbuch
Head Diameter -
Drive Type Slotted
Series MicroPlastics
Length - Overall 1.750" (44.45mm)
Type -
Head Height 0.060" (1.52mm)