012520PW125
Essentra Components
Produkt-Nr.:
012520PW125
Beschreibung:
PAN PHILLIPS SCREW 1/4-20 THREA
Benutzer handbuch
Length - Below Head 1.250" (31.75mm)
Head Diameter 0.483" (12.26mm)
Drive Type Phillips
Series MicroPlastics
Length - Overall 1.448" (36.78mm)
Type Machine Screw
Head Height 0.198" (5.03mm)