012520T018
Essentra Components
Produkt-Nr.:
012520T018
Beschreibung:
SET SCREW SOCKET HEAD 1/4-20 THR
Auf Lager : 1000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Head Diameter -
Drive Type Hex
Series MicroPlastics
Length - Overall 0.188" (4.76mm)
Type -
Head Height 0.125" (3.18mm) 1/8"