012520T125
Essentra Components
Produkt-Nr.:
012520T125
Beschreibung:
SET SCREW SOCKET HEAD 1/4-20 T
Benutzer handbuch
Length - Below Head 1.125" (28.58mm)
Head Diameter -
Drive Type Hex
Series MicroPlastics
Length - Overall 1.250" (31.75mm)
Type -
Head Height 0.125" (3.18mm) 1/8"