012520WF125
Essentra Components
Produkt-Nr.:
012520WF125
Beschreibung:
FILLISTER PHILLIPS SCREW 1/4-20
Benutzer handbuch
Length - Below Head 1.250" (31.75mm)
Drive Type Phillips
Series MicroPlastics
Length - Overall 1.658" (42.11mm)