012528PW025
Essentra Components
Produkt-Nr.:
012528PW025
Beschreibung:
PAN PHILLIPS SCREW 1/4-28 THREAD
Auf Lager : 990
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Length - Below Head 0.250" (6.35mm) 1/4"
Drive Type Phillips
Material Nylon
Thread Size 1/4"-28
Product Status Active
Series MicroPlastics
Length - Overall 0.448" (11.38mm)
Type Machine Screw
Head Height 0.198" (5.03mm)