012528S025
Essentra Components
Produkt-Nr.:
012528S025
Beschreibung:
SET SCREW SLOTTED HEAD 1/4-28 TH
Auf Lager : 1000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Length - Below Head 0.250" (6.35mm) 1/4"
Head Diameter 0.175" (4.45mm)
Drive Type Slotted
Series MicroPlastics
Length - Overall 0.330" (8.38mm)
Type -
Head Height 0.080" (2.03mm)