012528S075
Essentra Components
Produkt-Nr.:
012528S075
Beschreibung:
SET SCREW SLOTTED HEAD 1/4-28
Benutzer handbuch
Length - Below Head 0.750" (19.05mm) 3/4"
Head Diameter 0.175" (4.45mm)
Drive Type Slotted
Series MicroPlastics
Length - Overall 0.830" (21.08mm)
Type -
Head Height 0.080" (2.03mm)