0.125X3.0FLT6061T6511-2
Remington Industries
Produkt-Nr.:
0.125X3.0FLT6061T6511-2
Beschreibung:
ALUM PLATE 1/8" x 3" x 2"
Auf Lager : 50
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series -
Type Aluminum Flat Bar
Specifications 2.000" L x 3.000" W x 0.125" H (50.80mm x 76.20mm x 3.18mm)