Zuhause / Crystals / 0132M4-16000F12DWLAK
minImg
0132M4-16000F12DWLAK
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Produkt-Nr.:
0132M4-16000F12DWLAK
Beschreibung:
CRYSTAL 16MHZ 12PF SMD
Auf Lager : 6000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 3000
Benutzer handbuch
Load Capacitance 12pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±100ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Ratings -
Series 0132M4
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Frequency 16 MHz