Zuhause / Crystals / 0132M4-30.667F20DTNJK
minImg
0132M4-30.667F20DTNJK
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Produkt-Nr.:
0132M4-30.667F20DTNJK
Beschreibung:
CRYSTAL 30.667MHZ 20PF SMD
Auf Lager : 6000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 3000
Benutzer handbuch
Load Capacitance 20pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±10ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Series 0132M4
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Frequency 30.667 MHz