0150013T125
Essentra Components
Produkt-Nr.:
0150013T125
Beschreibung:
SET SCREW SOCKET HEAD 1/2-13 THR
Auf Lager : 1000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Length - Below Head 1.000" (25.40mm) 1"
Head Diameter -
Drive Type Hex
Material Nylon
Thread Size 1/2"-13
Product Status Active
Series MicroPlastics
Length - Overall 1.250" (31.75mm)
Type -
Head Height 0.250" (6.35mm) 1/4"