Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Produkt-Nr.:
0163G2-24000F16HPJJK
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
CRYSTAL 24MHZ 16PF glass SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Load Capacitance | 16pF |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Height - Seated (Max) | 0.043" (1.10mm) |
| Frequency Stability | ±30ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 Ohms |
| Ratings | - |
| Series | 0163G2 |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Mfr | Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd |
| Frequency | 24 MHz |
| Operating Mode | Fundamental |
| Package | Tape & Reel (TR) |