0.25X0.50FLT304SS-2
Remington Industries
Produkt-Nr.:
0.25X0.50FLT304SS-2
Beschreibung:
1/4X1/2 304 STNLSS STL FLT 2"L
Auf Lager : 50
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series -
Type Stainless Flat Bar
Specifications 2.000" L x 0.500" W x 0.250" H (50.80mm x 12.70mm x 6.35mm)