0.25X1.0FLT304SS-12
Remington Industries
Produkt-Nr.:
0.25X1.0FLT304SS-12
Beschreibung:
1/4X1 304 STNLSS STL FLT 12"L
Auf Lager : 50
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series -
Type Stainless Flat Bar
Specifications 12.000" L x 1.000" W x 0.250" H (304.80mm x 25.40mm x 6.35mm)