0.25X1.0FLT304SS-2
Remington Industries
Produkt-Nr.:
0.25X1.0FLT304SS-2
Beschreibung:
1/4X1 304 STNLSS STL FLT 2"L
Auf Lager : 50
Benutzer handbuch
Series -
Type Stainless Flat Bar
Specifications 2.000" L x 1.000" W x 0.250" H (50.80mm x 25.40mm x 6.35mm)