0.25X1.0FLT304SS-6
Remington Industries
Produkt-Nr.:
0.25X1.0FLT304SS-6
Beschreibung:
1/4X1 304 STNLSS STL FLT 6"L
Series -
Type Stainless Flat Bar
Specifications 6.000" L x 1.000" W x 0.250" H (152.40mm x 25.40mm x 6.35mm)