0.25X2.0FLT304SS-12
Remington Industries
Produkt-Nr.:
0.25X2.0FLT304SS-12
Beschreibung:
1/4X2 304 STNLSS STL FLT 12"L
Auf Lager : 50
Benutzer handbuch
Series -
Type Stainless Flat Bar
Specifications 12.000" L x 2.000" W x 0.250" H (304.80mm x 50.80mm x 6.35mm)