0.25X2.0FLT304SS-24
Remington Industries
Produkt-Nr.:
0.25X2.0FLT304SS-24
Beschreibung:
1/4X2 304 STNLSS STL FLT 24"L
Auf Lager : 50
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series -
Type Stainless Flat Bar
Specifications 24.000" L x 2.000" W x 0.250" H (609.60mm x 50.80mm x 6.35mm)