0.25X2.0FLT304SS-48
Remington Industries
Produkt-Nr.:
0.25X2.0FLT304SS-48
Beschreibung:
1/4X2 304 STNLSS STL FLT 48"L
Type Stainless Flat Bar
Specifications 48.000" L x 2.000" W x 0.250" H (1219.20mm x 50.80mm x 6.35mm)