0.25X3.0FLT304SS-2
Remington Industries
Produkt-Nr.:
0.25X3.0FLT304SS-2
Beschreibung:
1/4" X 3" STAINLESS STEEL FLAT B
Auf Lager : 50
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series -
Type Stainless Flat Bar
Specifications 2.000" L x 3.000" W x 0.250" H (50.80mm x 76.20mm x 6.35mm)