0.25X3.0FLT304SS-4
Remington Industries
Produkt-Nr.:
0.25X3.0FLT304SS-4
Beschreibung:
1/4" X 3" STAINLESS STEEL FLAT B
Series -
Type Stainless Flat Bar
Specifications 4.000" L x 3.000" W x 0.250" H (101.60mm x 76.20mm x 6.35mm)