0.25X4.0FLT304SS-4
Remington Industries
Produkt-Nr.:
0.25X4.0FLT304SS-4
Beschreibung:
1/4" X 4" STAINLESS STEEL FLAT B
Series -
Type Stainless Flat Bar
Specifications 4.000" L x 4.000" W x 0.250" H (101.60mm x 101.60mm x 6.35mm)