0.25X4.0FLT6061T6511-2
Remington Industries
Produkt-Nr.:
0.25X4.0FLT6061T6511-2
Beschreibung:
0.25X4.0FLT6061T6511-2 1/4" X 4"
Series -
Type Aluminum Flat Bar
Specifications 2.000" L x 4.000" W x 0.250" H (50.80mm x 101.60mm x 6.35mm)