0.25X6.0FLT6061T6511-48
Remington Industries
Produkt-Nr.:
0.25X6.0FLT6061T6511-48
Beschreibung:
1/4" X 6" ALUMINUM FLAT BAR, 606
Type Aluminum Flat Bar
Specifications 48.000" L x 6.000" W x 0.250" H (1219.20mm x 152.40mm x 6.35mm)