0325020175FTB
Essentra Components
Produkt-Nr.:
0325020175FTB
Beschreibung:
UNSLOTTED HEX BOLT, 1/4-20 THREA
Auf Lager : 865
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Length - Below Head 1.750" (44.45mm)
Head Diameter 0.438" (11.13mm) 7/16"
Drive Type Hex Socket
Material Nylon
Thread Size 1/4"-20
Product Status Active
Series MicroPlastics
Length - Overall 1.938" (49.23mm)