Zuhause / Screws, Bolts / 0350013125FXM225
minImg
0350013125FXM225
Essentra Components
Produkt-Nr.:
0350013125FXM225
Beschreibung:
HEX FLANGE BOLT 1/2-13 THREAD
Benutzer handbuch
Length - Below Head 1.250" (31.75mm)
Drive Type Hex Socket
Material Nylon
Thread Size 1/2"-13
Product Status Active
Series MicroPlastics
Length - Overall 1.760" (44.70mm)