Zuhause / Screws, Bolts / 0350013175FXM225
minImg
0350013175FXM225
Essentra Components
Produkt-Nr.:
0350013175FXM225
Benutzer handbuch
Length - Below Head 1.750" (44.45mm)
Series MicroPlastics
Length - Overall 2.260" (57.40mm)