Zuhause / Screws, Bolts / 0350013225FXM225
minImg
0350013225FXM225
Essentra Components
Produkt-Nr.:
0350013225FXM225
Benutzer handbuch
Length - Below Head 2.250" (57.15mm)
Series MicroPlastics
Length - Overall 2.760" (70.10mm)