Zuhause / Screws, Bolts / 0350013350FXM225
minImg
0350013350FXM225
Essentra Components
Produkt-Nr.:
0350013350FXM225
Benutzer handbuch
Length - Below Head 3.500" (88.90mm)
Series MicroPlastics
Length - Overall 4.010" (101.85mm)