0.375X4.0FLT6061T6511-2
Remington Industries
Produkt-Nr.:
0.375X4.0FLT6061T6511-2
Beschreibung:
0.375X4.0FLT6061T6511-2 3/8" X 4
Auf Lager : 50
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series -
Type Aluminum Flat Bar
Specifications 2.000" L x 4.000" W x 0.375" H (50.80mm x 101.60mm x 9.53mm)