0402X475M6R3CT
Walsin Technology Corporation
Produkt-Nr.:
0402X475M6R3CT
Beschreibung:
CAP CER 4.7UF 6.3V X5R 0402
Auf Lager : 7190
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Thickness (Max) 0.028" (0.70mm)
Mfr Walsin Technology Corporation
Capacitance 4.7 µF