0425020HN
Essentra Components
Produkt-Nr.:
0425020HN
Beschreibung:
HEX NUT, NATURAL, NYLON, 1/4-20
Auf Lager : 29521
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Thickness 0.235" (5.97mm)
Series MicroPlastics, HN
Type Hex
Mfr Essentra Components
Plating -
Material Nylon
Thread Size 1/4"-20
Package Bulk
Width 0.425" (10.80mm)