0487509HN
Essentra Components
Produkt-Nr.:
0487509HN
Beschreibung:
HEX NUT 7/8-9 THREAD .750 HEIGHT
Benutzer handbuch
Thickness 0.750" (19.05mm) 3/4"
Series MicroPlastics
Type Hex
Mfr Essentra Components
Plating -
Material Nylon
Thread Size 7/8"-9
Package -
Width 1.280" (32.51mm)