0500-SS-26
RAF Electronic Hardware
Produkt-Nr.:
0500-SS-26
Beschreibung:
CAPTIVE PANELBLACK OXIDE, STAINL
Benutzer handbuch
Length - Below Head 1.250" (31.75mm)
Head Diameter 0.500" (12.70mm) 1/2"
Drive Type Slotted
Material Stainless Steel
Thread Size 1/4"-28
Product Status Active
Series -
Length - Overall 1.813" (46.05mm)
Type Panel Screw
Head Height 0.563" (14.29mm)